kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów w branży automotive

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Myszków

Specjalista ds. zakupów w branży automotive
Miejsce pracy: Myszków
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie materiałów bezpośrednich
  • Analiza ofert, prowadzenie dokumentacji zakupowej oraz przygotowywanie umów z dostawcami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z producentami oraz pozyskiwanie nowych dostawców
  • Przygotowywanie danych oraz raportów na potrzeby działu zakupu
Oczekiwania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży automotive
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację
Dodatkowo docenimy:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka włoskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Darmowy basen dla pracowników i ich rodzin
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość skorzystania z darmowej pomocy prawnej na własne potrzeby
  • Pożyczki niskooprocentowane
  • Wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne