Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Key Account Manager (agencja pracy tymczasowej)

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Częstochowa

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 20-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Key Account Manager (agencja pracy tymczasowej)
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w zakresie sprzedaży usług pracy tymczasowej  i rekrutacji stałej
  • planowanie sprzedaży rozwiązań HR , kontrola realizacji ustalonych celów sprzedażowych
  • aktywny prospecting
  • przygotowanie ofert handlowych, prezentacji sprzedażowych, negocjowanie warunków współpracy
  • monitorowanie rynku pracy oraz działań konkurencji
  • dbałość o wysoką jakość obsługi i dobry wizerunek firmy
  • współpraca z menedżerem operacyjnym oraz działem rekrutacji
  • raportowanie postępów prac i przygotowanie raportów sprzedaży
  • obsługa po sprzedażowa i ciągłość w utrzymywaniu relacji z klientem
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na stanowiskach handlowych odpowiedzialnych za sprzedaż usług pracy tymczasowej - wymóg konieczny
  • wysoka motywacja i nastawienia na osiągnięcie celów
  • otwartość na nowe wyzwania biznesowe
  • pro-aktywność
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem biznesowym
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na terenie kraju
  • obsługa programów typu CRM, ERP
  • pozytywne nastawienie, wysokie zdolności interpersonalne
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne
Oferowane:
  • samodzielne stanowisko pozwalające na rozwój w naszych strukturach
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę lub kontrakt B2B – jesteśmy elastyczni
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe  oraz system premiowy uzależniony od Twoich wyników i skuteczności sprzedażowych
  • prywatna opieka medyczna PZU
  • karta Multisport bez limitu wejść na obiekty sportowo-rekreacyjne!
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • międzynarodowe środowisko pracy (3 spółki PL oraz 13 zagranicznych)
  • przyjazną atmosferę – mówimy do siebie na TY
  • pracę w modelu hybrydowym z komfortowym biurem w Częstochowie lub zdalną z domu z wyjazdami do Klientów (posiadamy również biuro we Wrocławiu – Sky Tower, oraz biura operacyjne m.in. w Łodzi, Tychach, Sosnowcu)
  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon, samochód służbowy
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • zadaniowy czas pracy
  • realny wpływ na wyniki i funkcjonowanie firmy