kandydatów

Etat Laborant (M/K)

Firma: Schumacher Packaging Zakład Bygdoszcz Spółka z o.o. miejsce pracy: Myszków

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej.

Laborant (M/K)
Miejsce pracy: Myszków

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa urządzeń kontrolno pomiarowych,
  • wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych,
  • raportowanie wyników badań,
  • realizacja obowiązujących metodyk i procedur postępowania,
  • sporządzanie atestów jakościowych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie ogólnokształcące lub kierunkowe analityka chemiczna, papiernictwo,
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze laboratorium lub kontroli jakości w firmie produkcyjnej,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera w tym pakietu Ms Office (word, excel).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,
  • dofinansowanie działalności sportowej (karta wędkarska, basen, siłownia),
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci pracownika oraz tzw. wczasy pod gruszą,
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne, studia kierunkowe),
  • praca w systemie czterobrygadowym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych. Administratorem danych jest Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Sp. z o.o. ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję Pana / Panią iż:

1)   administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Schumacher Packaging Zakład Grudziądz z siedzibą ul. Pułaskiego 6, 42-300 Myszków
2)   w razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu: rodo.grudziadz@schumacher-packaging.com;
3) Pani/Pana dane nie są przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowych;
4)   Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
5)   Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wpłynięcia CV, po tym terminie dokumentacja zostanie zniszczona;
6)   posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;
7)   ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
8)   podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów rekrutacyjnych.