kandydatów

Etat Specjalista ds. HR

Firma: Schumacher Packaging Zakład Bygdoszcz Spółka z o.o. miejsce pracy: Myszków

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów papieru oraz opakowań z tektury falistej i litej. Od trzech pokoleń jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez właścicieli. Pomimo ekspansji na skale europejską firma pozostaje wierna wyznawanym wartościom: „Najważniejsi są ludzie”. Dla nas nie jest to pusty frazes, ale codzienna rzeczywistość. We wszystkim co robimy, skupiamy się na ludziach: naszych klientach, pracownikach, partnerach.

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Myszków

Twój zakres obowiązków:
  • realizacja procesu rekrutacji i adaptacji pracowników różnego szczebla,
  • nadzorowanie i realizacja działań wynikających z wdrożonych procesów HR: oceny okresowe w oparciu o model kompetencyjny, matryce umiejętności, awanse,
  • współpraca ze szkołami w zakresie praktyk i staży,
  • współpraca z agencjami pracy w zakresie realizacji zapotrzebowań na pracowników,
  • realizacja zleconych zadań z zakresu employer brandingu,
  • prace administracyjne związane z obsługą kadrową (tworzenie umów o pracę, prowadzenie akt osobowych).
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia w biznesie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze HR minimum 3 lata,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne: komunikatywność, współpraca.
  • dobrze rozwinięte kompetencje miękkie: branie odpowiedzialności za realizowane zadania, zorientowanie na wynik i rozwiązywanie problemów, orientacja na klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • mile widziany język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.
To oferujemy
  • zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i miesięcznej premii regulaminowej,
  • realny wpływ na rozwój Firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia specjalistyczne, studia kierunkowe, dofinansowanie do nauki języków obcych),
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowania do działalności sportowej i kulturalnej (karty wędkarskie, karnety na siłownie/ fitness, bilety do kina, koncerty itp.), dofinansowania do wypoczynku dzieci, świadczenie tzw. "wczasy pod gruszą", świadczenie zimowe,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej.