kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0242
OBOWIĄZKI:

Obsługa giętarki, krawędziarki lub wykrawarki sterowanej numerycznie; obróbka zgodnie z instrukcją i rysunkiem technicznym; kontrola jakości wyrobu; pakowanie gotowych elementów do pojemników. Stawka godzinowa to 19,7zł brutto + 8% dodatku do godziny = 21,27zł, według kodeksu pracy 20% dodatku za pracę w porze nocnej, 50% za nadgodziny, 100% za sobotę, niedzielę i święta; premia TRP do 300 zł brutto; premia za niechorowanie do 160 zł brutto; bonus za 4 brygady 430 zł brutto (miesięczna kwota wynagrodzenia zgodnie z KP nie będzie niższa od kwoty najniższego wynagrodzenia za pracę

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane zdolności techniczne oraz manualne; mile widziana umiejętność czytania schematów montażowych lub rysunków technicznych; mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach CNC do obróbki metalu, ale nie wymagane; gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie 4 brygadowym/zmianowym; gotowość do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie