kandydatów

Etat Ślusarz - mechanik - zmianowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Ślusarz - mechanik - zmianowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1631
OBOWIĄZKI:
utrzymanie ciągłości pracy podległych maszyn, urządzeń oraz instalacji, wykonywanie prac remontowych, przeglądów, sprawne usuwanie awarii podległych urządzeń oraz instalacji (również ciśnieniowych), dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt, zgłaszanie potrzeb materiałowych i części zmiennych, aktywna współpracę z innymi działami UR, przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.przygotowanie materiałów do obróbki, dobór narzędzi, obróbka detali do wymaganych wymiarów, sprawdzenie prawidłowości wykonanych detali, dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt, zgłaszanie potrzeb materiałowych i narzędzi, aktywna współpracę z innymi działami UR, przestrzeganie przepisów BHP i p.pożFirma oferuje: umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy i szkolenia), narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewny, podstawowa znajomość rysunku technicznego, dobra znajomość mechanik; hydrauliki siłowej i pneumatyki w stopniu podstawowym, dobra organizacja pracy własnej oraz logiczne podejście do napotkanych problemów; Mile widziane: uprawnienia obsługi suwnic, hakowego, uprawnienia spawacza (gazowego i elektrycznego), dobry stan zdrowia, umiejętność obsługi tokarki (dorabianie drobnych detali), brak przeciwskazań do pracy na wysokości do 10 m

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie