kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: WULKAN SA miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7958646, z dnia 2023-02-06

Wulkan SA produkuje odlewy żeliwne na potrzeby motoryzacji i innych gałęzi przemysłu.

Firma łączy bogatą tradycję odlewniczą oraz nowoczesne technologie odlewania i obróbki odlewów, oferując najwyższej jakości produkty oraz usługi na światowy rynek.

Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisku:

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ. w zakładzie,
  • szkolenie pracowników w zakresie BHP i PPOŻ.,
  • uaktualnianie i opracowywanie procedur i instrukcji w obszarze BHP, PPOŻ,
  • uaktualnianie ocen ryzyka zawodowego,
  • udział w postępowaniach powypadkowych i sporządzanie dokumentacji,
  • współpraca z poszczególnymi działami Spółki oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP,
  • dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej do stanowisk pracy,
  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie wynajmu odzieży roboczej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w dziedzinie BHP,
  • znajomość przepisów BHP i PPOŻ. oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • samodzielność i rzetelność w realizacji przydzielonych zadań,
  • zdolności organizacyjne oraz wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie BHP w sektorze przemysłowym,
  • uprawnienia inspektora PPOŻ,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny.