kandydatów

Etat Główny Mechanik

Firma: WULKAN SA miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7958643, z dnia 2023-02-06

Wulkan SA produkuje odlewy żeliwne na potrzeby motoryzacji i innych gałęzi przemysłu.

Firma łączy bogatą tradycję odlewniczą oraz nowoczesne technologie odlewania i obróbki odlewów, oferując najwyższej jakości produkty oraz usługi na światowy rynek.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główny Mechanik

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • nadzór nad utrzymaniem w sprawności wszystkich maszyn i urządzeń w zakładzie oraz ciągłości pracy linii produkcyjnych,
  • planowanie oraz organizowanie napraw, konserwacji i remontów,
  • nadzór nad prawidłowym przeprowadzeniem przeglądów i napraw urządzeń,
  • nadzór nad gospodarką energetyczną,
  • organizacja i realizacja inwestycji,
  • nadzór nad urządzeniami służącymi ochronie środowiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane inżynier mechanik lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • umiejętność zarządzania podległymi pracownikami,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne,
  • nastawienie na realizację zadań i wyznaczonych celów,
  • osoba zatrudniona na opisywanym stanowisku powinna wykazywać się inicjatywą, zaangażowaniem oraz dociekliwością w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym będącym liderem w swojej branży,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny oraz możliwość ubezpieczenia ochronnego pracownika i członka rodziny.