kandydatów

Etat Operator Maszyn Numerycznych (również do przyuczenia)

Firma: Odlewnia Żeliwa WULKAN SA miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7572516, z dnia 2022-09-26

Wulkan SA produkuje odlewy z żeliwa szarego na potrzeby motoryzacji, przemysłu maszynowego oraz budowlanego.

Firma łączy bogatą tradycję odlewniczą oraz nowoczesne technologie odlewania i obróbki odlewów.

Wulkan oferuje swoim klientom kompleksową obsługę – od projektu i wykonania oprzyrządowania, przez odlew surowy, po obróbkę mechaniczną.

Aktualnie poszukujemy:

Operator Maszyn Numerycznych (również do przyuczenia)

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn numerycznych, w tym wprowadzanie korekt do programu,
  • kontrola jakościowa produkowanych detali,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,
  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu prac,
  • gotowość pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • bieżące wsparcie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,
  • pakiet socjalny oraz pakiet prywatnej opieki medycznej.