kandydatów

Etat Pracownik produkcyjny

Firma: Odlewnia Żeliwa WULKAN SA miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7551813, z dnia 2022-09-21

Spółka WULKAN poszukuje:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola detali.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym,
  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność organizacji pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn,
  • doświadczenie w pracy w przemyśle metalurgicznym.

Oferujemy

  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, współpracującej z przemysłem motoryzacyjnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia ochronnego.