kandydatów

Etat Underwriter

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Oddziale na stanowisku:

Underwriter
Miejsce pracy: Częstochowa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Przygotowywanie ofert i serwis polis korporacyjnych
  • Pozyskiwanie do współpracy Brokerów
  • Wsparcie merytoryczne oraz serwis sieci agencyjnej w zakresie ryzyk korporacyjnych
  • Realizacja biznesplanu
Nasza oferta:
  • Samodzielne i zadaniowe stanowisko pracy w ramach zespołu obsługi brokerów
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • Interesująca, pełna wyzwań praca z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Teren działania: województwo Śląskie i Łódzki – miejsce pracy: Oddział Częstochowa
Nasze oczekiwania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi ubezpieczeń majątkowych i OC (potwierdzone)
  • Rozeznanie i kontakty w środowisku brokerskim
  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub studia podyplomowe z zakresu ubezpieczeń)
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy
  • Znajomość pakietu MS Office

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty) w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa 17-07-2021
Etat Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty) w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa 17-06-2021
Etat Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty) w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa 17-05-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2021
Wyświetleń: 242