Etat Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty)

Firma: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty)
Miejsce pracy: Częstochowa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Bieżąca obsługa Klientów oraz biura oddziału w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych flotowych
  • Wsparcie sieci sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Obsługa pośredników współpracujących z oddziałem
  • Opracowywanie programów ubezpieczeniowych dla brokerów
Nasza oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
Nasze oczekiwania:
  • Statusu studenta studiów zaocznych
  • Umiejętności obsługi pakietu Office, w szczególności bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • Znajomość rynku ubezpieczeń oraz doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowej wiedzy na temat ubezpieczeń majątkowych
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole
  • Dyspozycyjności
  • Chęci rozwoju zawodowego w obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group
Etat Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty) w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa 17-07-2021
Etat Underwriter w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa 21-06-2021
Etat Pracownik ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych (floty) w firmie: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group miejsce pracy: Częstochowa 17-05-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 257