kandydatów

Etat Inżynier Jakości

Firma: CGR Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 4754640, z dnia 2021-06-11

Firma CGR Polska Sp. z o. o.

Dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Dzienny monitoring wyników jakościowych procesów wraz z przekazywaniem informacji zwrotnej do obsady produkcyjnej /technicznej danego procesu
  • Przeprowadzanie statystyki wyników oraz cotygodniowych spotkań jakościowych
  • Monitoring wyników jakościowych u Klientów Zewnętrznych
  • Analiza defektów u Klientów Zewnętrznych
  • Szkolenie Operatorów Produkcji
  • Tworzenie alertów jakościowych
  • Przygotowywanie dodatkowej dokumentacji technologicznej: instrukcje kontroli, standardy selekcji.
  • Inicjowanie analiz FMEA
  • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Dokładność, sumienność, terminowość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość poszerzania kwalifikacji zawodowych