kandydatów

Etat Inżynier Procesu

Firma: CGR Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 8211252, z dnia 2023-04-28

Firma CGR Polska Sp. z o. o.

Dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad bieżącą produkcją (rozwiązywanie problemów produkcyjnych)
  • Wdrażanie nowych projektów do produkcji seryjnej
  • Szkolenie pracowników produkcyjnych
  • Opracowywanie planów akcji i usprawnień procesowych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej dla projektów

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive
  • Znajomość procesów w obszarach produkcji
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie posiłków w pracy
  • Pakiet socjalny (świadczenia pieniężne na święta i wakacje)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Samodzielną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku