kandydatów

Etat Główny projektant – chief designer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu miejsce pracy: Lubliniec

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Główny projektant – chief designer
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/23/0289
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie kuchnią projektową: od rozpoczęcia projektu, wprowadzenia produktu na rynek, do stworzenia gotowychproduktów; Odpowiedzialność za tworzenie i rozwój wzornictwa: Analizę trendów, Badania rynku, Rozwój produktów;Ułatwianie wprowadzania produktów na rynek: zarządzanie produktem, zarządzanie cyklem życia produktu, ustalanieterminów ; Udział we wprowadzaniu zmian w cylindrach produkcyjnych; Dzielenie się wiedzą o produktach
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: serbski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Język angielski oraz serbski wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz współpracę z oddziałemfirmy w Serbii – pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem; 3 lata doświadczenia napokrewnym stanowisku

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 29 670 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu