kandydatów

Etat Praktykant / Stażysta - Inżynier budowy

Firma: Banimex miejsce pracy: Lubliniec

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje pracowników, dla których budownictwo to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli lubisz tworzyć, planować, a następnie te plany wdrażać w życie i koordynować, jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

OFERTA PRACY

Praktykant / Stażysta - Inżynier budowy

Miejsce pracy: Lubliniec

Dołącz do nas jeśli jesteś studentem lub absolwentem Wydziału Budownictwa!

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie oraz współpraca z kadrą Zarządzającą budową dla realizacji „Rozbiórka i budowa wiaduktu nad torami PKP w ciągu DW 906 w km 0+729 w miejscowości Lubliniec o nr ew. 133”
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie wstępnych zamówień na materiały budowlane potrzebne w realizacji inwestycji
  • Udział w kontrolowaniu postępów i jakości realizacji inwestycji
Wymagania:
  • Znajomość i obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji
  • Komunikatywność i sumienność
  • Samodzielność i dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w terenie
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach budowlanych
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10.Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2023
Wyświetleń: 72