kandydatów

Etat Sprzątająca/y

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzątająca/y
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0073
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie klatek schodowych, korytarzy, piwnic, strychów w budynkach mieszkalnych; Sprzątanie terenów zewnętrznych przyległych do obsługiwanych posesji; Odśnieżanie, zabezpieczenie antypoślizgowe chodników/dróg osiedlowych podczas występowania śliskości (gołoledź) lub opadów śniegu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

wymagane: prawo jazdy kat. B (posiadanie przez okres min. rok); min. dwuletnie doświadczenie w sprzątaniu (klatek schodowych, biur, terenów zewnętrznych utwardzonych i/lub terenów zielonych lub magazynów wielkopowierzchniowych); min. roczne doświadczenie w obsłudze maszyn sprzątających samojezdnych, mile widziane doświadczenia w obsłudze ciągników komunalnych zamiatających i koszących; mile widziane osoby z niepełnosprawnościami

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie