kandydatów

Etat Mechanik / Ślusarz

Firma: Przedsiębiorstwo BMR 22 Paweł Krzysztof Musialik miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7475928, z dnia 2022-09-01

Przedsiębiorstwo BMR 22 Paweł Krzysztof Musialik

Mechanik / Ślusarz

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

Poszukujemy mechaników/ślusarzy do pracy na utrzymaniu ruchu.

Praca stała od zaraz na terenie Częstochowy od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • Praca w zespole.
  • Sumienność, systematyczność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Stosowanie się do wymogów BHP.
  • Doświadczenie na stanowisku Mechanika/Ślusarza mile widziane.
  • Szkolenia/kursy (np., spawalnicze, suwnicowego) będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Praca fizyczna.
  • Praca stacjonarna tylko i wyłącznie na terenie Częstochowy.
  • Stałe i stabilne zatrudnienie.
  • Umowa o pracę.
  • Pełny etat.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-09-2022
Wyświetleń: 182