kandydatów

Etat Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Firma: Eduward Sp.z o.o. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7324680, z dnia 2022-07-26

Nibylandia.net

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym
  • Dbanie o dobry kontakt z rodzicami
  • Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych
  • Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne / edukacja wczesnoszkolna
  • Doświadczenie w pracy w przedszkolu- mile widziane
  • Umiejętność współpracy w zespole i współpracy z rodzicami
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pełen etat czasu pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-07-2022
Wyświetleń: 166