kandydatów

Etat Specjalista ds. obrotu i bilansowania energii

Firma: POLONTEX S.A. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7255389, z dnia 2022-07-11

POLONTEX S.A.

ODDZIAŁ ENERGETYCZNY W CZĘSTOCHOWIE

ul. Rejtana 29E 42-202 Częstochowa

zatrudni na stanowisko:

Specjalista ds. obrotu i bilansowania energii

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • koordynacja współpracy sieci OSDn z siecią OSD

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia w zakresie projektów z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii
  • znajomość ustawy o odnawialnych źródłach energii będzie mile widziana
  • wiedza z zakresu procesów technicznych związanych z wytwarzaniem, przesyłaniem i przetwarzaniem energii elektrycznej oraz współpracy jednostek wytwórczych z siecią
  • znajomość zasad obrotu energią elektryczną na Towarowej Giełdzie Energii
  • świadectwo kwalifikacyjne "D" Elektryczne
  • wykształcenie wyższe kierunkowe : ekonomiczne / elektro-energetyczne / prawnicze .
  • wiedza techniczna z obszaru odnawialnych źródeł energii i ich eksploatacji
  • formułowanie wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz- zwłaszcza pod kątem możliwości optymalizacyjnych procesów operacyjnych
  • znajomość regulacji prawnych dotyczących sektora energii, w tym prawodawstwa UE w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz znajomość konwencji międzynarodowych
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego