kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: CENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 7041894, z dnia 2022-05-23

Firma medyczna, realizująca świadczenia z zakresu rehabilitacji leczniczej w ramach rehabilitacji dziennej, stacjonarnej poszukuje chętnych do współpracy osób na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska

  • udzielanie świadczeń zdrowotnych, zgodnie z wymaganiami NFZ
  • zapewnienie profesjonalnej opieki pacjentom zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, posiadanymi kompetencjami i zasadami etyki zawodowej

Wymagania

  • posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • preferujemy osoby z tytułem magistra fizjoterapii i 3 -letnie doświadczenie w pracy
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • empatia, odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność
  • mile widziane posiadanie kursów kwalifikacyjnych, przebytych certyfikowanych szkoleń - preferowane umiejętności z zakresu rehabilitacji neurologicznej lub ortopedycznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne formy zatrudniania
  • praca w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole