kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: POLONTEX S.A. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 6717216, z dnia 2022-03-18

POLONTEX S.A
ODDZIAŁ ENERGETYCZNY W CZĘSTOCHOWIE
ul. Rejtana 29G 42-202  Częstochowa

zatrudni na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

Ogólny zakres obowiązków dla pracownika na stanowisku elektromontera

Wykonywanie pracy na stanowisku eksploatacji w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla następujących urządzeń, instalacji i sieci:

  • Urządzenia prądotwórcze przyłączone do krajowej sieci elektroenergetycznej bez względu na wysokość napięcia znamionowego
  • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu znamionowym powyżej 1 kV
  • Zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50 kW
  • Urządzenia elektrotermiczne
  • Sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego
  • Elektryczne urządzenia w wykonaniu przeciwwybuchowym

Aparatura kontrolno-pomiarowa oraz urządzenia i instalacje automatycznej regulacji, sterowania i zabezpieczeń urządzeń i instalacji wymienionych w pkt.jw. Świadectwo kwalifikacyjne
grupy 1 ,typ E.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne / zawodowe,
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji grupa 1 do 1 kV lub powyżej 1 kV.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.