Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Projektant Konstrukcji

Firma: Contec Kromiss Sp. z o.o. miejsce pracy: Częstochowa

Contec Kromiss Sp. z o.o. należąca wraz z Grupą Track Tec S.A. do Fusion Invest jest wiodącym europejskim producentem słupów, masztów i wież ze stali. Obsługujemy m. in. rynki infrastruktury komunikacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej, a także realizujemy projekty oświetleniowe oraz budowlane.

Projektant Konstrukcji
Miejsce pracy: Częstochowa
Kluczowe obowiązki:
  • Przygotowanie projektów budowlanych, technicznych zgodnie ze zleceniem Klienta
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i projektowej zgodnej z przepisami normami oraz zleceniem Klienta
  • Nadzór nad realizacją powierzonego projektu
  • Bezpośredni kontakt z działem handlowym oraz technologicznym
  • Kontakt z głównym inwestorem – Klientem w celu prawidłowej realizacji projektu
  • Wprowadzanie rozwiązań optymalizujący koszt i realizację produkcji
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w biurze projektowym lub w firmie z obszaru konstrukcji budowlanych
  • Znajomość programu Robot Structural Analysis, MathCAD, AutoCAD znajomość PLS, FEMAP, SolidEdge będzie dodatkowym atutem
  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność w działaniu, w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • ZFŚS
  • Budżet na szkolenia.
  • Parking pracowniczy.
  • Ubezpieczenie grupowe