kandydatów

Etat Specjalista ds marketingu

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 6475236, z dnia 2022-02-03

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds marketingu

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Nr Ref.: 2/2/22

Opis stanowiska

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Kontakt z agencjami reklamowymi
  • Współtworzenie strategii marketingowej
  • Dbanie o standardy wizyt
  • Współpraca z działem handlowym
  • Opieka nad social mediami
  • Współtworzenie działan wspierających sprzedaż
  • Zamawianie materiałów reklamowych

Wymagania

  • otwartość
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • znajomość podstawowych narzedzi marketingowych
  • łatwość pisania
  • umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

  • pracę na podstawie Umowy o Pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus comiesięczną premię
  • pracę w renomowanym salonie motoryzacyjnym
  • dużą swobodę działania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie szkoleń