kandydatów

Etat Inżynier budowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/3236
OBOWIĄZKI:

- Prowadzenie nadzoru robót budowlanych, rozliczenia podwykonawców, analiza zamówień i ofert( w tym od zagranicznych dostawców), sporządzanie kosztorysów rozliczeniowych, prowadzenie dokumentacji budowy, sporządzanie dokumentacji powykonawczej, sporządzanie wniosków materiałowych. - Miejsce pracy: Częstochowa. - Godziny pracy: 8:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: włoski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B + E
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: Umiejętność obsługi programu MsOffice - EXCEL

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe w specjalności budownictwo. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość programów kosztorysowych, b.dobra znajomość prawa budowlanego oraz PZP (Prawo zamówień Publicznych), bardzo dobra znajomość procesów budowlanych, umiejętność sporządzania PZJ (Program Zatwierdzenia Jakości). Wymagana biegła obsługa komputera z obsługą internetu.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach