kandydatów

Etat Inżynier do spraw ofertowania

Firma: ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik miejsce pracy: Częstochowa

ZUH "MEGA-POL" to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w wyburzeniach obiektów wraz z przygotowaniem terenu pod nową inwestycję, robotach ziemnych, demontażach oraz handlu złomem.
Więcej informacji o firmie: www.mega-pol.com

Inżynier do spraw ofertowania
Miejsce pracy: Częstochowa
Zadania:
  • Wycena prac wyburzeniowych oraz robót ziemnych;
  • Analiza zapytań ofertowych oraz rynku branżowego pod kątem planowanych inwestycji;
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych i przedstawianie oferty firmy;
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty;
  • Sporządzanie kalkulacji pod zapytania ofertowe;
  • Wyszukiwanie firm podwykonawczych oraz przygotowywanie materiałów do realizacji;
  • Administrowanie dokumentacji projektowej;
  • Nadzorowanie procesu przygotowania zlecenia do realizacji;
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania oferty;
  • Współpraca z Kierownikami Budów, Inżynierami i Koordynatorem projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane (m.in. inż);
  • Znajomość programów CAD, Norma, Pakietu MS Office;
  • Znajomość rysunku technicznego, biegłe czytanie i analiza dokumentacji projektowej;
  • Umiejętność wyceny robót;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, samodzielność, efektywność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i komunikacyjne;
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  • Realizację zadań we współpracy z energicznym i doświadczonym zespołem;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji;
  • Ubezpieczenie medyczne.