kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych miejsce pracy: Lubliniec

Dołącz do Składnicy RARS w Lublińcu.

Elektromechanik
Miejsce pracy: Lubliniec
Kogo szukamy
  • Szukamy osoby na stanowisko Elektromechanik.
  • Chcemy zatrudnić jedna osobę na pełen etat.
Jaki jest adres miejsca pracy?
  • Miejsce pracy to Składnica RARS, 42-700 Lubliniec, ul. Klonowa 40.
Czym będziesz się zajmować? Główne obowiązki:
  • Wykonywanie napraw oraz utrzymanie w stałej sprawności technicznej i eksploatacyjnej urządzeń i maszyn elektrycznych, instalacji elektrycznych, odgromowych oraz sieci nN.
  • Wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych, prac gospodarczych, porządkowych i napraw oraz konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Dbanie o prawidłowe oznakowanie oraz zabezpieczenie urządzeń elektrycznych przed dostępem osób nieuprawnionych.
  • Znajomość i przestrzeganie zasad zawartych w dokumentacji techniczno-ruchowej eksploatowanych instalacji i urządzeń.
  • Dokonywanie okresowych przeglądów agregatów prądotwórczych.
  • Obsługa i konserwacja agregatu prądotwórczego oraz baterii trakcyjnych.
  • Wykonywanie innych poleceń służbowych zleconych przez przełożonych związanych
    z funkcjonowaniem Składnicy.
Sprawdź, czy spełniasz niezbędne wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe.
  • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych w obszarach elektryki, mechaniki, budownictwa, budowy maszyn i urządzeń, układów sterujących, hydrauliki.
  • Znajomość zagadnień z zakresu eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, konserwacji instalacji elektrycznych i odgromowych oraz eksploatacji agregatów prądotwórczych, automatyki przemysłowej.
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych G1 na stanowisku eksploatacji w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym dla instalacji o napięciu do 1 kV.
  • Posiadanie uprawnień do obsługi i konserwacji agregatów prądotwórczych o mocy powyżej 50 kW oraz sieci oświetlenia ulicznego.
  • Wymagane umiejętności:
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dokładność,
    • rzetelność,
    • punktualność,
    • samodzielność
Twoje dodatkowe atuty, czyli wymagania pożądane:
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy.
  • Posiadanie uprawnień do obsługi i konserwacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu powyżej 1 kV.
  • Posiadanie uprawnień UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego IIWJ, IIW oraz P (podesty przejezdne przewoźne).
  • Podstawowa znajomość oprogramowania biurowego.
  • Posiadanie uprawnień UDT do konserwacji urządzeń transportu bliskiego IIWJ, IIW oraz P (podesty przejezdne przewoźne).
Sprawdź co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i współpracy z ekspertami.
  • Premie uzależnione od wyników pracy.
  • Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych.
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie.
  • Pakiet w ramach ZFŚS oferujący między innymi:
    • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników.
    • Dodatek świąteczny.
Chcę aplikować. Jakie dokumenty mam złożyć? Wymagane dokumenty
  • Życiorys (CV)
  • Własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu / niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „zastrzeżone” lub zgoda na poddanie się procedurze dopuszczenia do informacji niejawnych.
  • Mile widziane dołączenie kopii dokumentów potwierdzających niezbędne wymagania (pozwolenie, zaświadczenie, orzeczenie).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-12-2021
Wyświetleń: 198