kandydatów

Etat Pomocnik hydrauliczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomocnik hydrauliczny
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2644
OBOWIĄZKI:
Porządkowanie placu budowy, wykuwanie bruzd i wiercenie, montaż rur, dostarczanie towaru, wynoszenie gruzu, praca na drabinie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: Osoba nie ucząca się
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Umiejętności w obróbce metali (szlifowanie, docinanie kątowników, śrub, zawiesi pod rury, dopasowywanie długości); brak lęku wysokości; umiejętność obsługi maszyn wiercących typu wiertnica itp; umiejętności w zakresie mechaniki na poziomie średnim (naprawa elektronarzędzi, przeciętych kabli)

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie