kandydatów

Etat Specjalista konstruktor ds. dokumentacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista konstruktor ds. dokumentacji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2674
OBOWIĄZKI:
ścisła współpraca z działem UR pod względem dokumentacji technicznej mająca na celu zapewnienie ciągłości ruchu zakładupowielanie i udostępnianie Dokumentacji Techniczno - Ruchowej maszyn i urządzeń służbom UR oraz firmom kooperującym,analiza zbiorów dokumentacji technicznej w Archiwum, zamawianie i uzupełnianie dokumentacji, tworzenie spisów ewidencyjnych,przygotowywanie dokumentacji na potrzeby remontów bieżących, średnich i kapitalnych maszyn i urządzeń, aktualizacja i akceptacja dokumentacji pod względem technicznym,tworzenie nowej dokumentacji rysunkowej części zamiennych, wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w dokumentacji, aktualizacja bieżąca dokumentacji, współpraca z biurami konstrukcyjnymi w zakresie realizacji projektów,opracowywanie zakresu regeneracji części zamiennych maszyn i urządzeń,udział w naradach ogólnych, w pracach Komisji Odbioru Technicznego Inwestycji, Komisji Likwidacji Środków Trwałych, Komisji Przeglądu Obiektów Budowlanych,udzielanie konsultacji w sprawach technicznych,bieżące uzupełnienie raportów z awarii maszyn w systemie CMMS Maszyna.Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie mechaniki, budowy maszyn, projektowanie elementów i podzespołów maszyn i urządzeń znajomość obsługi programu AutoCAD (podstawowa 2D), umiejętność czytania rysunku technicznego, dobra znajomość mechaniki i budowy maszyn, samodzielność, entuzjazm i zaangażowanie w działaniu, zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność, dyspozycyjność oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy własnej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, środowisko Windows). Dodatkowym atutem będzie: komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie na podobnym stanowisku.nastawienie na samokształcenie i ciągły rozwój

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie