Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Spawacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie miejsce pracy: Częstochowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Spawacz
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2506
OBOWIĄZKI:
Constructa Sp. z o.o. to firma z 18-letnim stażem o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym wyspecjalizowana w produkcji i montażu konstrukcji stalowych.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy spawaczy. Zakres obowiązków:obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, zgrzewania, lutowania i przecinania; łączenie części i elementów konstrukcyjnych wykonanych ze stali.Oferujemy:- umowę o pracę- pracę z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi do produkcji konstrukcji stalowych i ich montażu,- premie finansowe uzależnione od wyników,- szkolenia rozwojowe,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

- minimum rocznego doświadczenia w branży spawalniczej- uprawnienia spawacza potwierdzone certyfikatem (akceptowane wszystkie rodzaje certyfikatów spawalniczych)- dokładność i rzetelność - chęć rozwoju w zawodzie- dyspozycyjność do pracy w delegacji na terenie sąsiednich krajów (aktualnie możliwa praca na terenie Niemiec, pracodawca zapewnia transport i zakwaterowanie).

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 589,85 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie