kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: FERRUM-Profil System sp. z o. o. sp. kom. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 5415488, z dnia 2021-08-23

FERRUM-Profil System sp. z o. o. sp. kom.

Ferrum-Profil System S.C jest wiodącą Firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją wzmocnień do okien PCV na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Spełniając wszystkie normy oferujemy profile zimnowalcowane o grubości od 0,5mm do 2,5mm z blachy ocynkowanej do produkcji okien z PCV między innymi: ALUPLAST, DECCO, BRUGMANN, KBE, GEALAN, SALAMANDER, TROCAL, REHAU, KOMMERLING. Niezawodna jakość i precyzja gwarantują klientowi satysfakcję z naszych produktów.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz ciągłemu rozwojowi, nasi odbiorcy mogą liczyć na wyroby zaspokajające ich wymagania.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżącą realizację planów sprzedaży
  • podtrzymywanie istniejących i budowanie trwałych relacji z klientami,
  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Wymagania

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub w bezpośredniej obsłudze klientów,
  • znajomość rynku (będzie bardzo mocnym atutem),
  • silna motywacja do ciężkiej pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
  • zaangażowanie i inicjatywa w realizację założonych celów i zadań,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę,
  • zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie w systemie premiowym (podstawa + premia),
  • narzędzia pracy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia produktowe,
  • otwarte i wspierające środowisko pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-08-2021
Wyświetleń: 206