Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Operator frezarki CNC / Operator tokarki CNC

Firma: MARMET miejsce pracy: Myszków

Ogłoszenie numer: 5190570, z dnia 2021-07-19

MARMET

Firma z branży obróbki skrawaniem o ugruntowanej pozycji na rynku przez ponad 40 lat. Z roku na rok zwiększający się park maszynowy - obrabiarki różnych marek na różnych sterowaniach. Za każdym razem kupowane jako nowe - od maszyn można wymagać dokładności. Młody zespół operatorów. Możliwość dogadania się z przełożonymi w różnych tematach (nie koniecznie związanych z pracą).

Operator frezarki CNC / Operator tokarki CNC

Miejsce pracy: śląskie / Myszków

Opis stanowiska

  • samodzielna obsługa frezarek numerycznych CNC/ tokarek numerycznych CNC
  • dobór narzędzi,
  • przygotowanie i uzbrojenie frezarki CNC/ tokarki CNC
  • ustawienie detalu na maszynie,
  • obróbka detalu zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • kontrola jakości w trakcie procesu produkcyjnego,
  • dbałość o powierzone narzędzia oraz maszynę.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
  • znajomość narzędzi pomiarowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • benefity (premie),
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz doświadczenia,
  • możliwość przyuczenia do zawodu kandydatów z mniejszym doświadczeniem.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-07-2021
Wyświetleń: 280