kandydatów

Etat Kontroler wyrobów

Firma: Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. miejsce pracy: Częstochowa

Ogłoszenie numer: 4948820, z dnia 2021-06-15

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się
producent branży przemysłu ciężkiego
zatrudni na stanowisku:

Kontroler wyrobów

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Kontrola dostaw surowców wejściowych.
  • Kontrola komponentów w procesie produkcyjnym.
  • Kontrola wyrobów gotowych.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji.
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność w pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • opieka medyczna,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • atrakcyjne warunki indywidualnego dodatkowego ubezpieczenia.